Demontaż konstrukcji 

Nasze usługi obejmują demontaż wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, pieców, zbiorników stalowych, rur i innych elementów. Niezależnie od skali i złożoności projektu, jesteśmy gotowi podjąć się tych prac.

Demontaż konstrukcji w Opolu i województwie opolskim

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi demontażu konstrukcji stalowych, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Posiadamy doświadczoną i wysoko wyspecjalizowaną kadrę, która jest wyposażona w zaawansowany sprzęt niezbędny do przeprowadzenia skutecznych prac rozbiórkowych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, mamy wyszkolony pesonel, a także sprzęt załadunkowy i transportowy.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu, aby omówić szczegóły i uzgodnić indywidualne warunki. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania i zapewni profesjonalne wsparcie w realizacji prac rozbiórkowych.

INSTYTUCJE

PAŃSTWOWE

KLIENCI

INDYWIDUALNI

FIRMY ORAZ

KORPORACJE

Daj drugie życie odpadom - wybierz ekologię, wybierz Koma!

Ponad 30 lat działania w branży oraz szeroki zakres usług to coś w czym zdecydowanie wyróżniamy się na opolskim rynku. Wybierając wspólną współpracę możesz liczyć przede wszystkim na profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.