GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek – Piątek
7.00 – 15.00

Sobota
7.00 – 13.00

77 458 04 22
koma@koma.opole.pl

GŁÓWNA SIEDZIBA FIRMY:
P.P.U.H. Ko-Ma Surowce Wtórne Sp. z o.o.
45-233 Opole, ul, Oleska 117
NIP 754-040-27-28
nr rejestru GIOŚ: E0000137ZP

ZAKŁAD PRZETWARZANIA RECYKLINGU ORAZ PUNKT HURTOWY:
Osowiec Śląski
ul. Dworcowa 2a

Skup złomu KoMa działa w Opolu i całym województwie opolskim tzn. m.in. w następujących miejscowościach: Nysa, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Nakło, Komprachcice, Grodków, Otmuchów, Głuchołazy, Głubczyce, Osowiec Śląski, Turawa, Tarnów Opolski i Pruszków.

 złom Stalowy oraz kolorowy

Oferujemy skup zarówno w ilościach detalicznych, jak i hurtowych. Chętnie odkupimy złom stalowy i kolorowy po bardzo korzystnych cenach. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym kroku tego procesu.

autoryzowana stacja demontażu

Przyjmujemy do kasacji wszystkie pojazdy mechaniczne zarówno osobowe, ciężarowe oraz autobusy. Wystawiamy stosowne dokumenty, oraz pomagamy w całym procesie oferując również transport pojazdów.

demontaż i odbiór konstrukcji

Oferujemy pomoc w demontażu różnego rodzaju konstrukcji stalowych wewnątrz i na zewnątrz zabudowań. Skup złomu KoMa dysponuje rozbudowanym zapleczem transportowym, wyspecjalizowaną kadra i zaawansowanym sprzętem.

INSTYTUCJE

PAŃSTWOWE

Zajmujemy się skupem i recyklingiem złomu stalowego i metali kolorowych, współpracujemy z instytucjami państwowymi w zakresie odbioru złomu, kasacji wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, oraz demontażu wszelkich konstrukcji stalowych. Wspieramy Straże pożarne, służby bezpieczeństwa, szkoły i nie tylko, umożliwiając ćwiczenia z wykorzystaniem pojazdów samochodowych z naszej stacji demontażu.

KLIENCI

INDYWIDUALNI

Oferujemy m.in. odbiór pojazdów od klientów indywidualnych własnym transportem, wystawiamy dokumenty potwierdzające demontaż dla wydziałów komunikacji i ubezpieczycieli. Skupujemy odpady złomu metali, kabli i  zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego za pośrednictwem naszych punktów stacjonarnych. Przyjmujemy piece i wystawiamy dokumenty dla dofinansowania. Wspieramy klienta na każdym etapie transakcji.

FIRMY ORAZ

KORPORACJE

Gwarantujemy stabilne warunki handlowe, korzystne ceny i profesjonalną obsługę. Zapewniamy szybki i bezpieczny odbiór oraz transport odpadów. Oferujemy stałą obsługę firm oferując m.in. udostępnianie kontenerów i innych pojemników transportowych. Odbieramy towar za pośrednictwem własnej floty pojazdów. Chętnie negocjujemy warunki współpracy.