Zbiórka ZSEiE

Oferujemy Państwu odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w oparciu o nasze punkty skupu (sprzęt można dostarczyć do naszych punktów w godzinach ich otwarcia) oraz własny sprzęt transportowy przy konieczności odbioru towaru od klienta, w razie zainteresowania prosimy o kontakt celem uzgodnienia indywidualnych warunków.

Zbiórka ZSEiE w Opolu i województwie opolskim

Jesteśmy specjalistami w zbiórce elektrośmieci zarówno w mniejszych ilościach detalicznych, jak i większych hurtowych ilościach. Oferujemy wygodną opcję odbioru tych odpadów przy użyciu naszego własnego transportu. 

Specjalizujemy się w zbiórce i recyklingu różnego rodzaju elektrośmieci, takich jak urządzenia elektroniczne, baterie, akumulatory, sprzęt elektryczny, kabli i przewodów elektrycznych. Nasze usługi zapewniają profesjonalną obsługę, ekologiczny, przyjazny dla środowiska proces przetwarzania oraz korzystne warunki handlowe.

Jeśli potrzebujesz efektywnej zbiórki elektrośmieci, skontaktuj się z nami już teraz. Jesteśmy gotowi do współpracy i pomożemy w ustaleniu harmonogramu odbioru, aby spełnić Twoje oczekiwania.

INSTYTUCJE

PAŃSTWOWE

KLIENCI

INDYWIDUALNI

FIRMY ORAZ

KORPORACJE

Daj drugie życie odpadom – wybierz

Ponad 30 lat działania w branży oraz szeroki zakres usług to coś w czym zdecydowanie wyróżniamy się na opolskim rynku. Wybierając wspólną współpracę możesz liczyć przede wszystkim na profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.