Kasacja aut

Jako autoryzowana stacja demontażu pojazdów, zapewniamy profesjonalną obsługę i dbałość o przestrzeganie regulacji dotyczących demontażu i kasacji pojazdów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na kasację swojego pojazdu.

Kasacja pojazdów w Opolu i województwie opolskim

Jesteśmy autoryzowaną stacją demontażu pojazdów, specjalizującą się w kasacji pojazdów mechanicznych, zarówno osobowych, ciężarowych, jak i autobusów. Przyjmujemy wszystkie rodzaje pojazdów do naszej stacji. Za każdy przyjęty pojazd osobowy oferujemy płatność w wysokości 0,40 zł za każdy kilogram. Natomiast ceny dla samochodów ciężarowych i autobusów są negocjowane indywidualnie, dostosowując się do specyfiki każdego pojazdu.

Dla Twojej wygody, proponujemy odbiór pojazdów samochodowych z terenu Opola i okolic, korzystając z naszego własnego transportu. Wszystkie przyjęte pojazdy są poddawane demontażowi, a dla potwierdzenia tego procesu wystawiamy zaświadczenie o demontażu.

 

INSTYTUCJE

PAŃSTWOWE

KLIENCI

INDYWIDUALNI

FIRMY ORAZ

KORPORACJE

Daj drugie życie odpadom – wybierz

Ponad 30 lat działania w branży oraz szeroki zakres usług to coś w czym zdecydowanie wyróżniamy się na opolskim rynku. Wybierając wspólną współpracę możesz liczyć przede wszystkim na profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.