Skup złomu Województwie opolskim

Od 1992 roku specjalizujemy się w skupie i handlu surowcami wtórnymi w Opolu oraz całym Województwie opolskim. Nasza firma oferuje zarówno detaliczny, jak i hurtowy skup różnych surowców, takich jak złom stalowy, metale kolorowe, akumulatory, puszki oraz chłodnice samochodowe. Posiadamy rozbudowane zaplecze transportowe, co umożliwia nam odbiór i transport różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz jednośladów.

Skup złomu detaliczny i hurtowy

Nasza firma jest gotowa do skupu zarówno w małych ilościach detalicznych, jak i w dużych hurtowych ilościach. Zapewniamy wygodną opcję odbioru towaru za pośrednictwem naszego własnego transportu. Nasze ceny są odpowiednie dla różnych ilości towaru.

Specjalizujemy się w skupie następujących surowców:

  1. Skup stali niewsadowy
  2. Skup stali wsadowy
  3. Skup żeliwny
  4. Skup metali kolorowych i nieżelaznych

Jeśli potrzebujesz pozbyć się którekolwiek z powyższych materiałów, jesteśmy gotowi do współpracy. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne warunki handlowe.

INSTYTUCJE

PAŃSTWOWE

Zajmujemy się skupem i recyklingiem złomu stalowego i metali kolorowych, współpracujemy z instytucjami państwowymi w zakresie odbioru złomu, kasacji wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, oraz demontażu wszelkich konstrukcji stalowych. Wspieramy Straże pożarne, służby bezpieczeństwa, szkoły i nie tylko, umożliwiając ćwiczenia z wykorzystaniem pojazdów samochodowych z naszej stacji demontażu.

KLIENCI

INDYWIDUALNI

Oferujemy m.in. odbiór pojazdów od klientów indywidualnych własnym transportem, wystawiamy dokumenty potwierdzające demontaż dla wydziałów komunikacji i ubezpieczycieli. Skupujemy odpady złomu metali, kabli i  zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego za pośrednictwem naszych punktów stacjonarnych. Przyjmujemy piece i wystawiamy dokumenty dla dofinansowania. Wspieramy klienta na każdym etapie transakcji.

FIRMY ORAZ

KORPORACJE

Gwarantujemy stabilne warunki handlowe, korzystne ceny i profesjonalną obsługę. Zapewniamy szybki i bezpieczny odbiór oraz transport odpadów. Oferujemy stałą obsługę firm oferując m.in. udostępnianie kontenerów i innych pojemników transportowych. Odbieramy towar za pośrednictwem własnej floty pojazdów. Chętnie negocjujemy warunki współpracy.

Daj drugie życie odpadom – wybierz

Ponad 30 lat działania w branży oraz szeroki zakres usług to coś w czym zdecydowanie wyróżniamy się na opolskim rynku. Wybierając wspólną współpracę możesz liczyć przede wszystkim na profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.