Skup złomu Województwie opolskim

Od 1992 roku specjalizujemy się w skupie i handlu surowcami wtórnymi w Opolu oraz całym Województwie opolskim. Nasza firma oferuje zarówno detaliczny, jak i hurtowy skup różnych surowców, takich jak złom stalowy, metale kolorowe, akumulatory, puszki, chłodnice samochodowe i inne. Posiadamy rozbudowane zaplecze transportowe, co umożliwia nam odbiór i transport różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz jednośladów.

Skontaktuj się z nami

Współpracujemy z instytucjami państwowymi, prywatnymi firmami oraz klientami indywidualnymi.

INSTYTUCJE PAŃSTWOWE

Zajmujemy się skupem i recyklingiem złomu stalowego i metali kolorowych, współpracujemy z instytucjami państwowymi w zakresie odbioru złomu, kasacji wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, oraz demontażu wszelkich konstrukcji stalowych. Wspieramy Straże pożarne, służby bezpieczeństwa, szkoły i nie tylko, umożliwiając ćwiczenia z wykorzystaniem pojazdów samochodowych z naszej stacji demontażu.

 

KLIENCI INDYWIDUALNI

Oferujemy m.in. odbiór pojazdów od klientów indywidualnych własnym transportem, wystawiamy dokumenty potwierdzające demontaż dla wydziałów komunikacji i ubezpieczycieli. Skupujemy odpady złomu metali, kabli i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego za pośrednictwem naszych punktów stacjonarnych. Przyjmujemy piece i wystawiamy dokumenty dla dofinansowania. Wspieramy klienta na każdym etapie transakcji.

FIRMY ORAZ KORPORACJE

Gwarantujemy stabilne warunki handlowe, korzystne ceny i profesjonalną obsługę. Zapewniamy szybki i bezpieczny odbiór oraz transport odpadów. Oferujemy stałą obsługę firm oferując m.in. udostępnianie kontenerów i innych pojemników transportowych. Odbieramy towar za pośrednictwem własnej floty pojazdów. Chętnie negocjujemy warunki współpracy.

Skup złomu

Jesteśmy gotowi do skupu zarówno w małych ilościach detalicznych, jak i w dużych hurtowych ilościach. Oferujemy wygodną opcję odbioru towaru za pomocą naszego własnego transportu. Nasze ceny są odpowiednie dla różnych ilości towaru.

  • Skup stali niewsadowy
  • Skup stali wsadowy
  • Skup żeliwny
  • Skup metali kolorowych i nieżelaznych

Skup i kasacja pojazdów

Jesteśmy autoryzowaną stacją demontażu pojazdów, specjalizującą się w kasacji wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, w tym samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów. Za każdy przyjęty do naszej stacji pojazd osobowy oferujemy wynagrodzenie w wysokości 0,40 zł za każdy kilogram. Ceny dla samochodów ciężarowych i autobusów są negocjowane indywidualnie. Proponujemy także bezpłatny odbiór pojazdów samochodowych z terenu Opola i okolic, korzystając z naszego własnego transportu. Wszystkim pojazdom, które przyjmujemy, wystawiamy odpowiednie zaświadczenie o demontażu.

Demontaż kostrukcji

Nasza firma oferuje usługi demontażu wszelkich konstrukcji stalowych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Specjalizujemy się również w cięciu różnego rodzaju pieców, zbiorników stalowych, rur i innych elementów. Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym personelem oraz specjalistycznym sprzętem, takim jak palniki gazowe i plazmy do cięcia, a także maszyny załadunkowe i transportowe. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnych warunków.

    Sprzedaż części

    Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dostępną na popularnych portalach aukcyjnych, takich jak Allegro i OLX. Oferujemy szeroki wybór części z różnych marek i modeli samochodów, w tym silniki, skrzynie biegów, zespoły napędowe i wiele innych. Jeżeli wolisz bezpośredni kontakt, serdecznie zapraszamy do skorzystania z numeru telefonu 885 701 001. Będziemy zadowoleni z możliwości rozmowy osobiście.