Lider Opolskiego rynku firm zajmujących się skupem i obrotem surowcami wtórnymi

Zajmujemy się skupem i handlem surowcami wtórnymi w Opolu i całym Województwie opolskim od 1992 roku. Oferujemy detaliczny i hurtowy skup złomu stalowego, metali kolorowych, akumulatorów, puszek, chłodnic samochodowych, kabli oraz innych.

Surowce wtórne

Metale kolorowe

Wszelkiego typu pojazdy

konstrukcje metalowe

KOMA   OPOLE

    Darując odpadom drugie życie, dbasz o klimat

Nasze atuty

 złom Stalowy oraz kolorowy

Oferujemy skup zarówno w ilościach detalicznych, jak i hurtowych. Chętnie odkupimy złom stalowy i kolorowy po bardzo korzystnych cenach. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w każdym kroku tego procesu.

autoryzowana stacja demontażu

Przyjmujemy do kasacji wszystkie pojazdy mechaniczne zarówno osobowe, ciężarowe oraz autobusy. Wystawiamy stosowne dokumenty, oraz pomagamy w całym procesie oferując również transport pojazdów.

demontaż i odbiór konstrukcji

Oferujemy pomoc w demontażu różnego rodzaju konstrukcji stalowych wewnątrz i na zewnątrz zabudowań. Skup złomu KoMa dysponuje rozbudowanym zapleczem transportowym, wyspecjalizowaną kadra i zaawansowanym sprzętem.

Skup złomu

Skupujemy zarówno w ilościach detalicznych jak i w hurtowych oferując odbiór własnym transportem i ceny stosowne do ilości towaru.

  • Skup stali niewsadowy
  • Skup stali wsadowy
  • Skup żeliwny
  • Skup metali kolorowych i nieżelaznych

Skup i kasacja pojazdów

Jesteśmy autoryzowaną stacją demontażu pojazdów, przyjmujemy do kasacji wszystkie pojazdy mechaniczne zarówno osobowe, ciężarowe oraz autobusy. Za przyjęty do naszej stacji pojazd osobowy płacimy 0,50zł/kg, samochody ciężarowe i autobusy ceny negocjujemy indywidualnie. Proponujemy odbiór pojazdów samochodowych z terenu Opola i okolic własnym transportem. Na każdy przyjęty pojazd wystawiamy zaświadczenie o demontażu.  
 

Demontaż kostrukcji

Oferujemy demontaż wszelkich konstrukcji stalowych zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, cięcie wszelkiego rodzaju pieców, zbiorników stalowych, rur itp. Dysponujemy wysoko wyspecjalizowaną kadrą jak i sprzętem do przeprowadzenia prac rozbiórkowych (palniki gazowe, plazmy do cięcia) oraz sprzęt załadunkowy i transportowy. W razie zainteresowania prosimy o kontakt celem uzgodnienia indywidualnych warunków.

    Sprzedaż części

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna na popularnych portalach aukcyjnych takich jak Allegro i OLX. Oferujemy szeroki wybór części z samochodów różnych marek i modeli, w tym silniki, skrzynie biegów, zespoły napędowe i wiele innych. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem 885 701 001, jeśli preferujesz bezpośrednią rozmowę.